Podnośniki sufitowe

 

Podnośniki sufitowe Guldmann składają się z szerokiego wachlarza części , komponentów, szyny, kompletnego asortymentu szelek do podnoszenia oraz dodatków. Używając wszystkich części składowych, jesteśmy w stanie zaprojektować system sufitowy, który może zostać dostosowany indywidualnie do istniejących warunków w pomieszczeniu.

System może być wolnostojący - autonomiczny, jednotorowy lub kombinowany. Za miejsce instalacyjne służy podłoga, sufit albo ściany.

Podnośniki sufitowe Guldmann zapewniają użytkownikowi:

  • Komfort, bezpieczeństwo i mobilność. Mniej zranień, mniej strachu przed upadkiem, więcej satysfakcji . Firma Rehamil dostarcza zarówno produkty jak i systemy Guldmann. Zapewniamy konsultację i szkolenia w użytkowaniu, by utrzymać najlepszą użyteczność naszych systemów.
  • Podnośniki zainstalowane do sufitu nie zajmują przestrzeni podłogi. Zyskuje się więcej możliwości do transportowania, podnośnik zawsze jest pod ręką i gotowy do użytku. Nasi doświadczeni doradcy i instalatorzy zaplanują i zainstalują twój system z optymalnym wykorzystaniem twojej przestrzeni.
  • Dobrze przystosowany system podnośnika sufitowego ulepsza wydajności podnoszenia i oszczędza czas podczas dnia powszedniego - Czas, by troszczyć się...
  • System podnośników sufitowych może zostać zainstalowany w domach prywatnych, w szpitalach, w instytucjach opiekuńczych, w domkach letniskowych, basenach w połączeniu z hipoterapią oraz rehabilitacją ruchową, etc.

Guldmann GH1

Kompaktowy podnośnik do zastosowań domowych o wyjątkowym wzornictwie. Udźwig: 175-205 kg

Guldmann GH1 F

GH1 F - jest elastycznym modułem podnośnika sufitowego, który można łatwo przenosić z jednego pomieszczenia do innego dzięki rolce transportowej. Instaluje się i odinstalowuje automatycznie, dzięki czemu eliminuje wysiłek opiekuna. Z modułem podnośnika GH1 F można zdecydować się na większą ilość posiadania systemów szynowych posiadając mniejszą ilość podnośników.

Guldmann GH3

Podnośnik sufitowy przyjazny użytkownikowi. Nadzwyczaj mocny i szybki zasilany permanentnie. Udźwig: 200-250 kg

Guldmann GH3+

Podnośnik sufitowy podobny do GH3, lecz z wyposażony dodatkowo w moduły jak zintegrowana waga, moduł administracyjno serwisowy. Odznacza się również większą prędkością podnoszenia Udźwig: 250 – 350 kg

Guldmann GH3 Twin

Podnośnik sufitowy o wzmocnionym udźwigu wyposażony w dwa pasy. Udźwig 250-500 kg

Szelki do podnośników

Guldmann oferuje szeroką gamę wyposażenia podnośników. W połączeniu z podnośnikami mobilnymi i sufitowymi wyposażenie to sprawia, iż system podnoszenia i transportu pacjentów jest kompletny, bezpieczny i komfortowy zarówno dla chorego jak i opiekuna.

Guldmann GH1 Q

Podnośnik sufitowy GH1 Q dostarczany jest wraz z systemem szybkiego odpinania, który sprawia, że zdejmowanie i zakładanie podnośnika z systemu szynowego jest bardzo proste i umożliwia przenoszenie go do innych pomieszczeń - tam gdzie jest aktualnie potrzebny - bez użycia narzędzi.
Subskrybuj RSS - Podnośniki sufitowe